Değerli Müşterilerimiz, 2018 yılı için yoğunluğumuz dolayısıyla yeni proje kabul edemiyoruz. İlginize Teşekkürler.

logo

+90 242 606 0 647 - +90 212 908 0 647icon-4icon-3icon-2icon-1

🔎

Yeminli Tercüme

Yeminli tercüme hizmetlerini Antalya başta olmak üzere İngilizce Almanca Rusça çeviri işlemlerinizi noter onaylı olarak yapmaktayız. Hemen tercüme fiyatı alın.

Yeminli Tercüme Bürosu - Noter onaylı Yeminli Tercümanlık

Yeminli tercüme, yeminli tercüman tarafindan imzalanip mühürlenmis tercümelerdir. Yeminli Tercüman’lik noterler tarafindan yapilir. Noterler, yeminli tercüman yetkisini yabanci dilde üniversite düzeyinden diplamasi olan kisilere yemin ettirtikten sonra verirler. Yeminli tercüman imzasini genellikle resmi evraklarda konsolosluklarca yapilan tercümelerde zorunluluk kosarlar. Yeminli Tercüman tarafindan yapilan tercümeler ayrica noterden de onay gerektirebilir. Noter sadece kendisine bagli olan yeminli tercümanin imzasini onaylar.Yeminli tercümeyi biraz daha açacak olursak, yeminli tercümanin bir dosya ya da belgeyi kaynak dilden hedef dile uygun biçimde çevirmesine ve yaptigi bu hizmetin altina imzasini atip kendi mührünü basmasina denir. Piyasada, yeminli tercüme bürosu ifadesini görürsünüz. Bünyesinde yemin etmis tercümanlari bulunduran tercüme bürolarina yeminli tercüme bürosu denmektedir.Nüfuz cüzdani, dogum belgesi, ölüm belgesi, evlenme belgesi, bosanma belgesi diploma belgesi, sartname ve sözlesme belgeleri ve birçok diger belgenin tercümesi yeminli çevirmenlerce yapilmaktadir. Yeminli tercümede profesyonellik olmazsa olmazdir. GGG Tercüme Bürosu olarak söz ettigimiz bu konulara azami ölçüde özen gösterdigimizi, tecrübeli yeminli tercümanlarimizla hizmetinizde oldugumuzu bildirmek isteriz.

Antalya yeminli tercümanlık bürosu - Apostil ve Noter onaylı tercüme hizmetleri

Yeminli tercüman, üniverste eğitimini mütercim tercümanlık bölümünde tamamlamış İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça gibi dillerde uzmanlaşmış Noterlerde yemin zaptı ve Adliyede bilirkişi kaydı olan kişilerden oluşur. Tercümanın görevi tercüme yaptığı belgelerin doğru ve karşı dile en uygun anlamda bire bir çevirisini sağlamaktır. Tercüman yeminli tercüme yaptığında imzası ve kaşesi ile belgenin doğruluğunu onaylar. Noter onayı ile birlikte kayıt altına alınan evraklar artık her resmi kurum ve kuruluşta geçerli olur ve heryerde kullanılabilir.

Satış Sözleşmesi

satış-sözleşmesi

Müşteri Hizmetleri

müşteri-hizmetleri

Kampanyalar

kampanyalar