Değerli Müşterilerimiz, 2018 yılı için yoğunluğumuz dolayısıyla yeni proje kabul edemiyoruz. İlginize Teşekkürler.

logo

+90 242 606 0 647 - +90 212 908 0 647icon-4icon-3icon-2icon-1

🔎

Web Site Tercümesi

Web sitenizi birçok dilde yayınlamak ve farklı ülkelerdeki müşterilerinize ulaşmak istiyorsanız web sitesi tercümenizi yeminli tercüme büromuz yapsın

Web Sitesi Tercümesi - İnternet Sayfası Çeviri

Internet kullanimin yayginlasmasi ile beraber arti birçok kisi hem vakit geçirmek hem de yeni seyler ögrenmek için interneti tercih ediyor. Bu nedenle de internet sitelerine olan ilgi her geçen gün artmaktadir. Yeni bir site kurarken sadece özgün içerikler tercih edilmez. Kimi zamanda yabanci sitelerde yayinlanmis olan içerikler alinarak sitelere eklenir. Ancak bu içeriklerin dogru bir sekilde tercüme edilebilmesi içinde uzman tercümanlara ihtiyaç duyulmaktadir. GGG Tercüme Bürosu birçok alanda oldugu gibi web sitesi tercümesi yapan bir firma olarak artik sizde web sitesi tercümelerini kolay bir sekilde yaptirabilirsiniz.GGG Tercüme Bürosu Istediginiz dilde  Web Sitesi Tercüme,  Internet Sitesi Çeviri garantili, hizli, acil ve güvenilir tercüme hizmeti vermektedir. GGG Tercüme, hedef pazariniza kendi dillerinde en kolay ve etkili sekilde ulasabilmeniz ve kurumsal imajinizi güçlü ve dogru sekilde yansitabilmeniz için web sitenizi alanlarinda uzman mütercim-tercümanlar tarafindan çevirmekte, editör kontrolünden geçirmekte ve uluslar arasi yayina hazir hale getirmektedir.

İnternet Sitesi Tercüme Hizmetleri - Multi Language Web Tasarım

Firmanız yurtiçinde etkin bir şekilde müşterilerine ulaşabiliyor, ya yurt dışındaki potansiyel ? Her ülkenin kendine özel kültürü ve tüketim alışkanlığı olduğu için, o ülkenin vatandaşlarına özel iletişim kurulması gereklidir. Web sitesi tercümesi ile Türkçe dilinde yayınlanan web siteniz 46 farklı dile kadar çoklu dil desteği sunabilir. İnternet sitenizi ziyaret eden müşterileriniz web sitenize girdiklerinde bayrak veya link yardımı ile kendi dillerini seçer ve web sitenizi kendi dilinde inceleyerek ürünlerinize hizmetlerinize doğru bir biçimde ulaşabilmiş olur. Sizde İnternet sitesi tercümesi yaptırmak için hemen iletişim sayfamızdan bize ulaşın, veya beni arayın mesajı bırakın müşteri temsilcimiz size en doğru çözümü önersin web siteniz dünyaya açılsın.

Satış Sözleşmesi

satış-sözleşmesi

Müşteri Hizmetleri

müşteri-hizmetleri

Kampanyalar

kampanyalar