Değerli Müşterilerimiz, 2018 yılı için yoğunluğumuz dolayısıyla yeni proje kabul edemiyoruz. İlginize Teşekkürler.

logo

+90 242 606 0 647 - +90 212 908 0 647icon-4icon-3icon-2icon-1

🔎

Tercüme Bürosu Antalya

Profesyonel yeminli tercümanlarımız ile Antalya ili başta olmak üzere Isparta Burdur İzmir İstanbul Ankara şehirlerinde hizmetinizdeyiz

Misyonumuz

İşleri bir zamanlar Asya, Avrupa ve Kuzey Afrika'yı birbirine bağlayan bir ticaret rolü oynayan İpek Yolu boyunca yeni piyasalara götürmek.

VİZYONUMUZ

Doğu Avrupa dilleri için kültürler ile iletişimi sağlamak için en güvenilir dil sağlayıcısı olmak Doğu Avrupa bölgelerinde mümkündür.

NE SAĞLIYORUZ ?

Kaliteyi kontrol altında tutarken en uygun ve düşük maliyetli oranlarla birlikte eksiksiz bir yerelleştirme ve çeviri hizmetleri seti.

Tercüme Bürosu Antalya : Kaliteli Çeviri Hizmetleri

Bu, bizi diğer çeviri şirketlerinden farklı kılan ve günümüzün hızlı tempolu iş dünyasında size rekabet avantajı sağlayacak olan tecrübemiz ve doğruluğa olan bağlılığımız.

Çalıştığımız her nitelikli tercümanın alanında en az beş yıllık bir deneyime sahip olması hızlı, güvenilir ve uygun maliyetli çeviri sağlamaktadır.

Desteğimizle, ürünlerinizi ve mesajlarınızı, çevirilerde hiçbir şey kaybetmediğini bilerek, tamamen yeni bir kitleye götürebilirsiniz.

Genel görevleri daha spesifik ve karmaşık görevlere kadar geniş bir çeviri yelpazesi ve yerelleştirme hizmetleri sunuyoruz. Ek hizmetler, belge düzeltme, SEO optimizasyonu, yazılım testi ve çok daha fazlasını içerir.


TERCÜME VE ÇEVİRİ

GGG Çeviri, web siteleri, belgeler, yazılımlar ve multimedya için profesyonel çeviri hizmetleri sunmaktadır. % 100 kesinliğin önemini tam olarak anlıyoruz ve bu nedenle yalnızca anadili anadili istihdam ediyoruz.


ÖRNEKLEME VE DÜZENLEME

Oldukça eğitimli, düzeltme yapan profesyonellerden oluşan bir ağ ile, çevirilerinizin verimli, doğru ve düşük maliyetli bir oranda kontrol edilmesini sağlayarak belgelerinizin maksimum etkiye sahip olmasını sağlayın.


LOKALİZASYON VE BİREYİŞ

Yeni pazarlar yeni zorluklar anlamına gelmekle birlikte, müşterilerimize yerelleştirme hizmetleri ile operasyonel ve dilsel engelleri aşmalarına yardımcı olabiliriz. İçeriğinizi daha iyi bir bağlantı oluşturmak için hedeflediğiniz kültüre yansıtacak şekilde sempatik bir şekilde değiştiririz.


MASAÜSTÜ YAYINCILIK

Sadece içeriği etkileyen dil değil, yerleşim ve tasarım da. Yazı tiplerinden görüntülere, hedef kitleyle çınlayan her yönün her pazarın çeşitli kültürel ve dil gruplarını incelemenize yardımcı olabiliriz.


YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ

Yazılım yerelleştirme becerilerine mi ihtiyacınız var? Yerelleştirme süreci sırasında yazılımınızı dönüştürmede, ürünün kullanıldığı her yerde güvenilirlik ve işlevsellik sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz yetenek, deneyim ve kaynakları sunuyoruz.


TRANSKRİPSİYON

Ses ve video dosyalarınızı daha sonra belge ve görüntüleyebileceğiniz bir metne dönüştürebiliriz. Çok çeşitli materyalleri ve sektörleri kapsayan işinizin ihtiyaç ve taleplerini karşılamaya yardımcı olabiliriz.

Satış Sözleşmesi

satış-sözleşmesi

Müşteri Hizmetleri

müşteri-hizmetleri

Kampanyalar

kampanyalar