Değerli Müşterilerimiz, 2018 yılı için yoğunluğumuz dolayısıyla yeni proje kabul edemiyoruz. İlginize Teşekkürler.

logo

+90 242 606 0 647 - +90 212 908 0 647icon-4icon-3icon-2icon-1

🔎

Teknik Tercüme

Teknik şartname, teknik dokümantasyon, kullanım klavuzu gibi teknik mühendislik bilgisi gerektiren belgelerin tercümesini yeminli mühendis tercümanlarımız ile gerçekleştiriyoruz

Teknik Tercüme - Yeminli Teknik Tercüman

Büyük oranda uzmanlik gerektiren teknik tercüme konusunda alaninda uzman ekibimiz ile sizlere en uygun çözümleri sunmaktayiz. Mühendislik, tıp, ticari, hukuki gibi birçok teknik konuda en uygun çözümleri sizlerle bulusturan firmamiz aramis oldugunuz uygun fiyatli teknik tercüme hizmetlerini sizler için bir araya getirmeye devam etmektedirHer biri alaninda son derece deneyimli mühendis, doktor, bankaci ve ekonomist gibi meslek dallarinda faaliyet göstermis olan alaninda uzman kadromuz ile en uygun teknik çeviri hizmetini en hesapli fiyatlarla sizler için bir araya getiriyoruz. Günün herhangi bir saatinde hizmet alabilecek oldugunuz tercüme büromuz bu alanda ilklerin öncüsü olarak hizmetlerine devam etmekte ve sizler için en uygun çözümleri bir araya getirmektedir. Birçok noktada uzmanlik gerektiren teknik tercüme dosyalariniz koordinatörlerimiz tarafindan büyük bir titizlik ve hassasiyet ile analiz edilmekte ve sizlere en uygun fiyat teklifi sunulmaktadir.

Makina, Elektrik Elektonik, Otomotiv, Gemicilik, Medikal Alanlarında Teknik Yeminli Tercüme

Üretim alanında faaliyet gösteren bir çok sanayi şirketi hem ihraç aşamasında hemde ithalat aşamasında ürünlerin dokümantasyonu için teknik tercüme hizmetine ihtiyaç duyar. İhale katılım şartları arasında da ithal edilen ürünlerin kullanım klavuzları, teknik bilgi içeren dokümanları, ham madde ürün içeriği üretim ve kullanım koşulları hakkında bilgiler de son kullanıcı için tercüme edilmeli ve anlaşılır olmalıdır. Teknik belgelerin tercümesi için hemen fiyat talebi sayfamızdan, email veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşın hemen çevirinizi projelendirerek ücretsiz fiyat teklifi ve süre bilgisi paylaşalım.

Satış Sözleşmesi

satış-sözleşmesi

Müşteri Hizmetleri

müşteri-hizmetleri

Kampanyalar

kampanyalar