Değerli Müşterilerimiz, 2018 yılı için yoğunluğumuz dolayısıyla yeni proje kabul edemiyoruz. İlginize Teşekkürler.

logo

+90 242 606 0 647 - +90 212 908 0 647icon-4icon-3icon-2icon-1

🔎

Simultane Tercüme

Simultane tercüme hizmetlerimizi Türkiye'nin her şehirinde isterseniz ekipmanları ile birlikte yeminli tercümanlarımızla gerçekleştiriyoruz.

Sözlü Tercüme - Simultane Çeviri Hizmetleri

Simultane; kelime kökeni olarak Latince olup, ayni anda gerçeklesen anlamina gelmektedir. Simültane tercüme yani çeviri ise tercüme yapan kisinin, bir konusma, diyalog ya da benzeri durumda konusan kisi ile birlikte, herhangi bir zamansal atlama yapmaksizin tercüme yapmasidir. Oldukça özel ve hassas bir yöntemdir. Çogunlukla teknik donanim gereksinimi vardir. Simültane tercümanlar bu konu üzerine özel egitim almis, diksiyonlari düzgün, her iki dile de hâkim kisilerdir.Yurt içinde düzenleyecek oldugunuz tüm organizasyonlarda simultane tercüme islerini basari bir sekilde üstlenen GGG Tercüme Bürosu sizlerden aldigi güven ile yoluna hizli bir sekilde devam ediyor. GGG Tercüme, yalnizca Türkiye'de degil dünyanin birçok farkli yerinde bakanlik ve kurumsal firmalar seviyesinde sunmus oldugu simultane tercüme hizmetleriyle bu alanda kendisini kanitlamistir.Organizasyon ve teknik yönlerinin önemli oldugu simultane tercüme hizmetini güvenilir ve kaliteli firmalardan almaniz sizlerin daima yararina olacak bir unsurdur. Bu nokta da sizlere en kisa sürede kaliteli ve güvenilir simultane tercüme hizmetlerini bir araya getirmis olan GGG Tercüme en gelismis hizmetleri sizlere sunmaya devam ediyor.

Ses ekipmanları ve kabin donanımları ile sözlü simultane tercüme

GGG simultane tercüme hizmetlerini vermeye 1996 yılında başlamıştır. Uzun bir çalışma tecrübesine dayanan geçmişi nedeniyle Türkiye'nin en deneyimli simultane çevirmen kadrosuna sahiptir. GGG Tercüme bürosu'nun sadece simultane tercüme için çalışan bir departmanı bulunmaktadır. Bu bölüm sözlü tercüme alanında deneyimli önbüro ekibinden ve teknik ekipten oluşmaktadır. GGG Çeviri ofisi ülkemizde hem yeminli simultane tercüman grubunu hem de teknik mühendis grubunu aynı anda bünyesinde istihdam eden tek markadır. Bu sayede tüm organizasyonu doğrudan bize delege edebilirsiniz. Etkinliklerinizde simultane toplantı ve konferanslar için en gelişmiş ekipman olan Bosch Integrus marka dijital simultane donanımları ve Sennheiser el ve yaka mikrofonları kullanılır. Bu şekilde toplantı sırasında teknik aksaklık yaşanmaz, mükemmel ses kalitesi sağlanır.

Satış Sözleşmesi

satış-sözleşmesi

Müşteri Hizmetleri

müşteri-hizmetleri

Kampanyalar

kampanyalar