Değerli Müşterilerimiz, 2018 yılı için yoğunluğumuz dolayısıyla yeni proje kabul edemiyoruz. İlginize Teşekkürler.

logo

+90 242 606 0 647 - +90 212 908 0 647icon-4icon-3icon-2icon-1

🔎

Noter Yeminli Tercüme

Noter onaylı tercüme hizmetimiz kapsamında resmi makamlarda kullanacağınız pasaport, apostil, diploma, ehliyet, karne, sağlık raporu, doğum belgesi gibi belgeler tarafımızdan yapılır.

Noter Onaylı Tercüme - Apostil Noter Onaylı Çeviri

Tercüme Bürosu'nun sunmakta oldugu profesyonel tercüme hizmetleri içerisinde noter yeminli tercüme de yer almaktadir. Bir tercümenin noter yeminli tercüme olmasi için noterde yemin ederek yemin zapti almis bir tercüman tarafindan tercüme edilmis ve yine ayni tercüman tarafindan imzalanmis olmasi gerekir. Noter yeminli tercümanin imzasinin yani sira yine yeminli tercüme bürosu tarafindan imza ve kase edilerek noter onayina sunulur. Noter tarafindan tercümanin imzasi kontrol edildikten sonra tercüme onaylanir ve noter onayli tercüme yapilmis olur.Antalya'daki en büyük tercüme bürolarindan birisi olarak tüm Türkiye'ye ve bazi Avrupa ülkelerine 50'den fazla dilde noter onayli tercüme hizmeti sunmaktayiz. Tercüme edilmesini istediginiz belgeyi bize e-posta, faks,whatsapp  gibi iletisim kanallarindan göndererek hemen ücretsiz teklif alabilirsiniz. Akabinde tercümeniz yapilarak noter onay islemleri, apostil onayi, konsolosluk onayi, Disisleri Bakanligi onayi gibi gerekli onay islemlerinden geçirilerek ücretsiz kargo ile size gönderilmektedir. Tüm bu onay islemlerini sizin adiniza takip ediyoruz ve 1 gün içinde sonuçlandiriyoruz.

Tercümelerde noter onayı ve apostil işlemleri

Diploma, ehliyet, transkript, nüfüs cüzdanı, pasaport, bekarlık belgesi, doğum belgesi, evlilik cüzdanı, sigorta hizmet dökümü, nüfus kayıt örneği, emeklilik evrakları gibi belgeler Türkçeden Almanca İngilizce Rusça Ukraynaca gibi dillere tercüme edildikten sonra resmi işlemlerde kullanılması için noter onayı yapılmalıdır. Noter belgelerin doğruluğunu kontrol ederek kayıt altına alacak ve bu süreçten sonra tercüme edilen noter onaylı belgeleriniz her yerde geçerli olacaktır. Noter onaylı çeviri yaptırmak için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Satış Sözleşmesi

satış-sözleşmesi

Müşteri Hizmetleri

müşteri-hizmetleri

Kampanyalar

kampanyalar