Değerli Müşterilerimiz, 2018 yılı için yoğunluğumuz dolayısıyla yeni proje kabul edemiyoruz. İlginize Teşekkürler.

logo

+90 242 606 0 647 - +90 212 908 0 647icon-4icon-3icon-2icon-1

🔎

Medikal Tercüme

Tıbbi ve medikal tercümelerin çevirisinde profesyonel yeminli tercümanlarımız ile İngilizce Almanca Rusça Fransızca dillerinde profesyonel yaklaşım

Yeminli Medikal ve Tıbbi Tercümanlık - Kurumsal çeviri bürosu

Medikal çeviri hizmeti, tip alaninda deneyim ve bilgi birikimine sahip uzman çevirmenler tarafindan yapilmaktadir.Diger çeviri türlerinden bir hayli farkli olan tibbi tercüme, oldukça ciddiyetle ele alinmasi gereken alanlardan birisi olarak tarif edilmekte ve konuya dair hassas çalismalar sadece uzmanlar tarafindan gerçeklestirilmekte. Gerekirse çok hizli bir sekilde medikal çevirinizi yapabiliriz.Tibbi arastirma tercümesi, dis hekimligi çevirisi, jinekoloji çevirisi, biyomedikal çevirisi, mikrobiyoloji çevirisi, tibbi makale çevirisi, tibbi kitap çevirisi, tahlil sonucu çevirisi, laboratuvar test sonucu çevirisi, tibbi bulgu çevirisi, saglik kuruluslarinin tanitim metin ve brosür çevirisi, prospektüs çevirisi, ortodonti çevirisi,saglik belgesi çevirisi, tibbi literatür çevirisi, ameliyat raporu, radyoloji tetkik raporu, epikriz raporu medikal ürünlerin patent, akademik tip belgeleriniz, veterinerlik çevirileriniz ve lisans çevirisi gibi birçok dalda çeviri hizmeti veren GGG Tercüme Bürosu tarafindan eksiksiz bir sekilde tercüm edilir.Tibbi Çeviri ve Akademik türdeki Tip çevirisi, tibbi makale ve tibbi kitap çevirileri temeli insan kaynakli oldugundan mutlaka özen ve dikkat ile yapilmalidir. Dil bilim ve yetenek, tibbi çeviri için her zaman yeterli degildir. Bu sebep ile GGG Tercüme Bürosu bünyesinde medikal çeviri islemleri için tibbi egitim geçmisine sahip ya da en az 10 yil olmak sartiyla tip dili çevirisinde tecrübeli tip alaninda uzman ve tip dili konusunda tüm yeterliklere sahip akademik ve tibbi çeviri bürosu kadrosu olusturmustur.Tibbi tercüme alaninda gelistirmis oldugumuz en yüksek fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmis olan firmamiz bu konuda aradiginiz güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmeye devam ediyor. Sirketler yada bireysel müsterilerimizin Tibbi metinlerini titizlikle analiz ederek en uygun çözümleri sizlerle bulusturan ekibimiz bu noktada sizler için en özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyor.Sizlere kisa sürede ulasan farkli dildeki bir yazinizi en kisa sürede çevirisini yapip sizlere ulastirmaktayiz. tibbi tercüme hizmeti veren firmamizdan tercümanlik hizmetleri almak için çeviri fiyatlari sayfamizdan bilgi alinabilir, online tercüme sistemiyle fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

GGG Tercüme bürosu medikal tercüme hizmetleri

Antalya başta olmak üzere Türkiye'nin bir çok şehirinde yeminli medikal ve tıbbi alanlarda tercümanlık hizmeti sunmaktayız. Tıbbi ve medikal tercüme ihtiyaçlarınız alanında uzmanlaşmış doktor tercüman ve medikal mühendisi tercümanlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamız bünyesindeki yeminli mütercim tercümanlar en az yüksek lisans derecesinde eğitime ve yurtdışı deneyimine sahiptirler.

Satış Sözleşmesi

satış-sözleşmesi

Müşteri Hizmetleri

müşteri-hizmetleri

Kampanyalar

kampanyalar